...

Naprawa pieca gazowego

Naprawa pieca gazowego Junkers-Bosch to jedna z usług wiodących usług wykonywanych przez naszą firmę. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty oraz przede wszystkim wiedzę branżową w tym zakresie.

Współpracujemy z najlepszymi  fachowcami branży grzewczej, którzy do swojej pracy podchodzą sumiennie i sprawnie rozwiążą problemy z piecem gazowym. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i targach. Zajmujemy się także naprawą, piecyków i pomp gazowych naszego autoryzowanego partnera. 

Jeżeli poszukujesz wyspecjalizowanego mechanika skontaktuj się pod numerem telefonu +48 788 789 708.

Awaria pieca

Zajmujemy się naprawą pieców, piecyków i pomp gazowych marki Junkers-Bosch. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty oraz przede wszystkim wiedzę branżową w tym zakresie. Współpracujemy z fachowcami branży grzewczej. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i targach. 

Jeżeli poszukujesz wyspecjalizowanego mechanika skontaktuj się pod numerem telefonu +48 788 789 708ów

Zepsuty piec Junkers Bosch

Zepsuty piec może przysporzyć wielu problemów. Nasi fachowcy doskonale to rozumieją. Piec gazowy nie tylko zapewnia centralne ogrzewanie domu, ale również podgrzewa wodę użytkową. W sytuacji, gdy piec ulega awarii, a nasz dom nie jest wyposażony w dodatkowe źródło podgrzewania wody, zostajemy pozbawieni ciepła na obydwu najważniejszych płaszczyznach. 

Piecie gazowe, mimo stosowanej w nich nowoczesnej technologii oraz solidności wykonania mogą czasem ulegać awariom. Aby temu zapobiec, producent rekomenduje regularne serwisowanie pieców przez autoryzowanego partnera. Jednak, jeżeli taka sytuacja już nam się przytrafi, powinniśmy jak najszybciej dokonać naprawy urządzenia. 

Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego serwisu specjalizującego się w kotłach grzewczych, firma STG – Ociepka służy pomocą. 
Realizujemy usługi naprawy pieców, piecyków i pomp ciepła marki Junkers Bosch na terenie Bielska-Białej oraz okolicznych miejscowości. 

Cechuje nas profesjonalizm i dokładność, które wypracowaliśmy w ciągu ponad 10-letniej działalności w branży. 
Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Autoryzowany serwis producenta

Kompleksowe usługi: serwisowanie i naprawa awarii pieca gazowego

Ponad 10 lat doświadczenia

Piec gazowy Bielsko-Biała i okolice - firma STG Ociepka

Naprawa pieca gazowego w wynajmowanym mieszkaniu

Kto jest odpowiedzialny za naprawę pieca gazowego w wynajmowanym mieszkaniu? Czy wynajmujący ponosi koszty naprawy pieca gazowego Junkers-Bosch? 

Regulacje prawne rozstrzygające podział odpowiedzialności za naprawy w mieszkaniach wynajmowanych znajdują się w art. 633 Kodeksu cywilnego. Jeżeli w umowie najmu nie został zawarty podpunkt stanowiący inaczej niż K.C., odpowiedzialność za naprawę pieca Junkers-Bosch ponosi właściciel mieszkania. 

Naprawa pieca gazowego w wynajmowanym lokalu

Przy podpisywaniu umowy najmu warto dokładnie zapoznać się z jej warunkami i ustalić kwestie finansowania napraw. Kodeks cywilny zobowiązuje najemców do wykonywania napraw drobnych i wymiany zużytych przedmiotów codziennego użytku. 
Naprawa pieca gazowego nie zalicza się do usterek drobnych, jest to więc tak zwana naprawa konieczna.  

Jeżeli właściciel lokalu nie zawarł w umowie podpunktu, zgodnie z którym odpowiedzialność za naprawę pieca gazowego przechodzi na najemców, nie ma prawa odmówić wykonania tej naprawy. 
Jeżeli mimo to, wyegzekwowanie naprawy pieca stanowi poważny problem, najemca ma prawo wykonać naprawę we własnym zakresie, a następnie jej kosztami obciążyć właściciela lokalu. 

Ile kosztuje naprawa pieca gazowego

Koszt naprawy pieca gazowego to kwestia, której nie możemy określić bez zdiagnozowania problemu. Ponieważ problem z piecem wynikać może z kilku czynników, musimy ustalić m.in.: rodzaj i model pieca, charakter usterki, czy niezbędna będzie wymiana części. Na podstawie niezbędnych informacji, dokonujemy wyceny kosztów naprawy. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 788 789 708.

Inne nasze usługi:

Naprawa piecyka gazowego Junkers-Bosch

Naprawa pompy ciepła Junkers-Bosch

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.