...

Piecyki gazowe Junkers-Bosch są obecne w wielu domach i mieszkaniach w Bielsku-Białej i okolicach. Nasza firma dba o to, aby były w pełni sprawne oraz dobrze dobrane. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru piecyka gazowego Junkers-Bosch. Zapewniamy transport oraz montaż urządzenia w wybranym miejscu. Zapraszamy do kontaktu  z naszą firmą – odpowiemy na wszelkie pytania.

Piecyk gazowy Junkers-Bosch Bielsko-Biała

W podgrzewaczu gazowym woda przepływa przez wężownicę, która jest połączona (stanowiąc jedną całość) z wymiennikiem ciepła umieszczonym nad palnikiem, składającym się z miedzianych rurek, do których przylutowane są lamele znacznie powiększające ich powierzchnię. Ciepło spalania gazu zostaje przekazane przez lamelki do rurek, a te z kolei przekazują je wodzie.

Junkers piecyk gazowy to bardzo popularna forma podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Produkowany jest od ponad 100 lat. W tym czasie przeszedł metamorfozę zgodnie z wymogami technicznymi zgodnymi z kolejnymi latami. Jednak główna zasada pracy tego typu urządzenia pozostała niezmienna. 

Marka Junkers to godny zaufania brand. Ogrom wiedzy i doświadczenia powodują, że producent podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej plasuje się na pozycji lidera w tej dziedzinie. Firma STG-Ociepka to autoryzowany przedstawiciel marki Junkers-Bosch na terenie Bielska-Białej i powiatów ościennych: cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego. Zapraszamy do kontaktu.

Piecyk gazowy Junkers

Piecyk gazowy Junkers, a właściwie gazowy przepływowy podgrzewacz wody charakteryzuje się świetnymi parametrami pracy przy dość niskich kosztach eksploatacji. 

W ofercie marki Junkers-Bosch znajdują się dwie linie gazowych podgrzewaczy wody:

  • Junkers Hydro
  • Bosch Therm.

Obie linie zapewniają komfort użytkowania oraz gwarantują niezawodną pracę przez długi czas. 

 

Piecyk gazowy Junkers cena

Cena przepływowego podgrzewacza wody marki Junkers-Bosch zależy od wielu różnorodnych czynników, np. od wymaganej mocy, czy dostępu do paliwa zasilającego urządzenie. Każde urządzenie tego typu wyceniane jest przez nas indywidualnie. Aby zapewnić optymalny dobór piecyka gazowego Junkers-Bosch, zapraszamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 788 789 708.

Inne produkty z naszej oferty

Pompy ciepła Junkers-Bosch

Kotły gazowe Junkers-Bosch

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.