...

Naprawa pompy ciepła

Naprawa pompy ciepła to jedna z usług, jakie wykonujemy na terenie   Bielska-Białej i okolicyPompy ciepła są urządzeniami solidnymi i z reguły  mało awaryjnymi, jednak jak wszystkie maszyny, czasem mogą doświadczyć usterki.  

Firma STG – Ociepka zajmuje się serwisowaniem i naprawą pomp ciepła, zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po upływie okresu ochrony gwarancją. 


Wiodącymi produktami, których obsługę oferujemy są urządzenia marki Bosch Termotechnika, będącej synergią dwóch firm – Bosch i Junkers. 
Marka ta  jest szeroko znana w branży urządzeń grzewczych i sanitarnych. 
Jako Autoryzowany Partner Bosch Junkers, oferujemy Państwu profesjonalną, rekomendowaną przez producenta usługę naprawy lub serwisu pompy ciepła.

Serwis pompy ciepła Junkers Bosch

Co może się popsuć w pompie ciepła? Przyczyn awarii może być kilka. Niektóre z nich nie będą widoczne gołym okiem, inne zostaną od razu zdefiniowane przez urządzenie w formie komunikatu.
Najczęstszymi komunikatami awarii są:

  • zbyt niskie ciśnienie czynnika roboczego 
  • zbyt wysokie ciśnienie czynnika roboczego
  • zbyt niska temperatura glikolu w obiegu źródła dolnego;
  • zbyt niskie ciśnienie w obiegu dolnego lub górnego źródła ciepła.
 

Naprawa pompy ciepła Junkers Bosch

Pompy ciepła Junkers i Bosch zostały zaprojektowane tak, aby ich obsługa była prosta i intuicyjna w codziennym użytkowaniu. Osoby, które nie miały dotąd styczności z instalacjami hydraulicznymi, bez problemy poradzą sobie z obsługą pompy w warunkach domowych. Co zrobić jednak, kiedy pompa ciepła ulegnie awarii? 
Przyczyn awarii może być wiele, a ich naprawa najczęściej wymaga specjalistycznej wiedzy na temat ich pracy i budowy oraz pewnego doświadczenia. 

W takiej sytuacji, nie obejdzie się bez wezwania specjalisty od pomp ciepła Junkers Bosch.

STG Ociepka podjęła współpracę z firmą Bosch, stając się certyfikowanym serwisem, uprawnionym do napraw pomp ciepła. Posiadamy ponad 10-letnie w doświadczenie w branży. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Ponad 10 lat pracy w branży

Uprawnienia wydane przez firmę Junkers Bosch

Kompleksowe usługi: sprzedaż, serwis, naprawa

Cena naprawy pompy ciepła

Koszt naprawy będzie zależny od rodzaju usterki,  zastosowanej przez nas metody rozwiązania problemu, oraz zakupu niezbędnych części. Jako Autoryzowany Partner firmy Junkers Bosch od ponad 10 lat, możemy gwarantować Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 788 789 708 aby uzyskać więcej informacji.

Inne nasze usługi:

Naprawa piecyka gazowego Junkers-Bosch

Naprawa kotła gazowego Junkers-Bosch

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.