...

Piece gazowe Junkers-Bosch Bielsko-Biała stanowią ofertę naszej firmy Stg-Ociepka. Zajmujemy się sprzedażą i doborem kotłów grzewczych na miarę Państwa potrzeb. Piece gazowe marki Junkers-Bosch to doskonałe połączenie techniki i nowoczesności. Najnowszej generacji kotły gazowe wyposażone są w nowoczesne sterowniki oraz rozwiązania, które znacznie ułatwiają ich obsługę. Oferujemy profesjonalny dobór kotła grzewczego wraz z analizą zapotrzebowania energetycznego budynku.

Piece gazowe Junkers Bosch Bielsko-Biała

Piece gazowe Junkers-Bosch Bielsko-Biała to jedno z najlepszych rozwiązań do ogrzania Państwa domu,  biura lub innego budynku. Nasza firma STG Ociepka od 10 lat zajmuje się sprzedażą pieców gazowych. Oferujemy piece gazowe firmy Junkers Bosch, wraz transportem i montażem w domu klienta. 

Kocioł gazowy to pewnego rodzaju ”serce” całej instalacji gazowej. Jego dobry stan gwarantuje nam sprawne działanie instalacji. Aby utrzymać kocioł w dobrej kondycji regularnie zlecaj jego serwis profesjonalnej firmie. Pozwoli to zawczasu  wykryć ewentualne problemy i szybko zareagować. 

Kotły gazowe Junkers Bosch

Kotły gazowe Junkers-Bosch w Bielsku-Białej to nasza specjalność. Doskonale znamy się na ich technologii oraz potrafimy dobierać urządzenie do potrzeb Klienta. W doborze kotła gazowego nalezy wziąć pod uwagę kilka czynników, m.in.:

  • zapotrzebowanie budynku na ciepło,
  • dostęp do paliwa gazowego,
  • zakres pracy kotła.

Kondensacyjne piece gazowe Junkers-Bosch Bielsko-Biała

Kondensacyjne piece gazowe Junkers-Bosch to szeroka gama urządzeń, które oferujemy naszym Klientom z Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. To nowoczesne kotły gazowe, które odznaczają się wysokimi parametrami grzewczymi oraz wydajnościowymi. Takie kotły marki Junkers-Bosch to linie Cerapur oraz Condens.

Kondensacyjne kotły gazowe Bielsko-Biała

Co odróżnia kotły kondensacyjne od standardowych? W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja (skraplanie) pary wodnej zawartej w spalinach emitowanych do atmosfery. Dzięki temu zjawisku część energii można odzyskać, co znacząco przyczynia się do poprawy sprawności urządzenia. Oznacza to, że można zaoszczędzić nawet do 25% energii.

Kondensacyjne kotły gazowe Junkers-Bosch Bielsko-Biała

Zaletami zastosowania kondensacyjnych kotłów gazowych Junkers-Bosch są:

  • wysoka efektywność energetyczna,
  • bezpieczna eksploatacja,
  • cicha praca,
  • wysoka trwałość dzięki zastosowaniu specjalnego wymiennika ciepła ze stopu aluminiowo-krzemowego z dodatkiem magnezu,
  • ograniczenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery.

Inne produkty z naszej oferty

Piecyki gazowe Junkers-Bosch

Pompy ciepła Junkers-Bosch

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.