...

Piecyk gazowy to potoczna nazwa na przepływowy podgrzewacz ciepłej wody użytkowej. Przepływająca przez urządzenie woda jest podgrzewana przez specjalistyczną aparaturę do wybranej temperatury. To rewelacyjne rozwiązanie stosowane jest od wielu lat wszędzie tam, gdzie brak jest centralnego podgrzewania wody użytkowej, a jest ona potrzebna. 

Prekursorem tego typu rozwiązania technicznego na świecie była firma Junkers, która do dnia dzisiejszego posiada w swojej bogatej ofercie także gazowe przepływowe podgrzewacze ciepłej wody użytkowej.

gazowy podgrzewacz wody bielsko - biała - STG-Ociepka

Gazowy podgrzewacz wody

Gazowy podgrzewacz wody to urządzenie, które jest niezbędne w budynkach, które nie posiadają centralnego przygotowania ciepłej wody. Jego technologia pozwala na dostęp do ciepłej wody użytkowej w kilka chwil. 

Gazowy podgrzewacz wody charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania przy niewysokich kosztach. Ta cecha stawia to urządzenie na czele rozwiązań tego typu. Podgrzewacze przepływowe mogą być zasilane gazem różnego rodzaju i typu:

  • z sieci gazowej,
  • z butli gazowej.

Piecyki gazowe, czyli przepływowe podgrzewacze ciepłej wody to urządzenia, które cechuje łatwa obsługa. Podłączenie ich zaś, należy zlecić profesjonalistom, którzy znają się na technice sanitarnej i grzewczej oraz posiadają odpowiednie uprawnienia w tym zakresie. Nasza sprawdzona ekipa fachowców z STG-Ociepka oferuje sprawne podłączenie piecyków gazowych oraz ich regularne przeglądy wraz z serwisem. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

piec-gazowy-dwufunkcyjny

Piecyk gazowy do wody Bielsko-Biała

Piecyk gazowy do wody może być podłączony wszędzie tam, gdzie jest dostęp do paliwa, które zasila urządzenie. Najczęściej podgrzewacze takie zasilane są gazem ziemnym lub prądem elektrycznym. 

Aby w sposób prawidłowy zamontować piecyk gazowy do wody w lokalu mieszkalnym, bądź innego przeznaczenia (np. usługowym), należy posiadać nie tylko wiedzę, ale i specjalistyczny sprzęt. Autoryzowany przedstawiciel producenta piecyka gazowego zajmie się tym kompleksowo: przygotuje miejsce montażu oraz zapewni bezpieczne i fachowe podłączenie piecyka wraz z niezbędnym osprzętem dodatkowym. 

Firma STG-Ociepka oferuje montaż piecyków gazowych do wody na terenie Bielska-Białej i okolicznych miast i powiatów.

Piecyk gazowy cena

Cena piecyka gazowego zależy od różnych czynników, dlatego każdorazowo wyceniamy jego koszt indywidualnie w oparciu o specyficzne potrzeby i uwarunkowania.

W celu doboru gazowego przepływowego podgrzewacza ciepłej wody użytkowej zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 788 789 708.

Pozostałe urządzenia w naszej ofercie

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z serwisem kotłów grzewczych, pomp ciepła oraz przepływowych podgrzewaczy c.w.u., popularnie nazywanych piecykami grzewczymi. Oferujemy dobór, montaż i serwis urządzeń grzewczych na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz pszczyńskiego.

Techniką grzewczą zajmujemy się już od wielu lat. Posiadamy kadrę doświadczonych fachowców. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz urządzenia o dobrych parametrach, które będą służyć przez długi czas. 

Piecyk gazowy Bielsko - Biała

Oferujemy piecyki gazowe – podgrzewacze ciepłej wody użytkowej dla naszych Klientów z Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, Pszczyny i okolicznych miejscowości. 

Zapraszamy do kontaktu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.