...

Piec gazowy Bielsko-Biała – STG-Ociepka to autoryzowany serwis Junkers-Bosch. Działamy nie tylko w Bielsko-Białej, ale też na terenie powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego, żywieckiego i jastrzębskiego. Piec gazowy to źródło ciepła w budynku. Dlatego w przypadku zepsucia się wpływa to na komfort mieszkańców lub użytkowników.

Zepsuty piec gazowy Bielsko-Biała? Chętnie naprawiamy piece gazowe od Junkers-Bosch. Posiadamy doświadczenie, aktualną wiedzę oraz wszystkie niezbędne uprawnienia.

Piec gazowy

Piece gazowe Bielsko-Biała Junkers-Bosch to jedno z najlepszych możliwych rozwiązań do ogrzania domu, budynku biurowego lub innego. Wykorzystują do tego celu gaz ziemny z sieci gazowej lub specjalnego zbiornika. Piec gazowy może podgrzewać wodę, która następnie jest pompowana  do instalacji:

  • grzewczej (w przypadku pieca jednofunkcyjnego),
  • wodnej oraz grzewczej (w przypadku pieca dwufunkcyjnego).

Piec gazowy  powinien być odpowiednio dobrany do zapotrzebowania budynku na wodę i ciepło. Zbyt duży piec w stosunku do potrzeb mieszkańców oznacza niepotrzebnie wysokie rachunki, natomiast zbyt mały może nie spełniać wszystkich potrzeb.

Chętnie doradzimy w wyborze pieca grzewczego. Zajmujemy się już od 10 lat sprzedażą, montażem i serwisowaniem pieców gazowych na terenie Bielsko-Białe i okolic. Zapewniamy również transport pieca do domu Klienta.

Piec gazowy Bielsko-Biała - biały - STG Ociepka
Piec gazowy Bielsko-Biała i okolice STG Ociepka

Kotły gazowe Bielsko-Biała

Kocioł gazowy to niejako ”serce” instalacji gazowej. Żeby prawidłowo funkcjonowała cała instalacja, kocioł gazowy również musi być w dobrym stanie. Profesjonalny i dokładny serwis kotłów gazowych jest więc niezbędny do sprawnego działania instalacji gazowej.

Autoryzowany serwis Junkers-Bosch STG-Ociepka profesjonalnie zajmie się Twoim kotłem gazowym. Szybko wykryjemy nieprawidłowości, by uniknąć większych szkód w przyszłości.

Piec gazowy jednofunkcyjny

Piec gazowy jednofunkcyjny działa tylko na potrzeby centralnego ogrzewania i posiada tylko jeden wymiennik ciepła. Jeśli chcesz kupić piec gazowy po to, żeby dostarczał on ciepło tylko do grzejników, będzie to dobry wybór. Piec gazowy jednofunkcyjny podgrzewa wodę do temperatury ok. 40°C (jeśli chodzi o nagrzanie wody do grzejników), lub do ok. 80°C (w przypadku ogrzewania podłogowego).

Piec gazowy Bielsko-Biała STG Ociepka - sprzedaż, naprawa, montaż, transport
Piec gazowy Bielsko-Biała STG Ociepka

Piec gazowy dwufunkcyjny

Piec gazowy dwufunkcyjny podgrzewa wodę mającą za zadanie ogrzać budynek, jak również wodę użytkową. Piec posiada dwa wymienniki – wymiennik ciepła do ogrzewania i wymiennik na cele użytkowe. 

Montowanie pieca gazowego dwufunkcyjnego jest tańsze od jednofunkcyjnego. Montaż i przystosowanie kotła dwufunkcyjnego do pracy będą też prostsze niż w przypadku pieca jednofunkcyjnego.

Piec gazowy Bielsko-Biała - cena

Koszt zakupu pieca gazowego będzie się wahał w zależności od jego mocy, wymiarów i pojemności, parametrów spalania oraz funkcji i innych parametrów pieca.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 788 789 708.

Pozostałe urządzenia w naszej ofercie

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z serwisem kotłów grzewczych, pomp ciepła oraz przepływowych podgrzewaczy c.w.u., popularnie nazywanych piecyków grzewczych. Oferujemy dobór, montaż i serwis urządzeń grzewczych na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz pszczyńskiego.

Techniką grzewczą zajmujemy się już od wielu lat. Posiadamy kadrę doświadczonych fachowców. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz urządzenia o dobrych parametrach, które będą służyć przez długi czas. 

Piec gazowy Bielsko-Biała STG Ociepka - montaż, naprawa, serwis

Piece grzewcze - Kotły grzewcze Bielsko-Biała

Oferujemy różnej wielkości piece gazowe na terenie Bielsko-Białej i okolic. Wysoka jakość i trwałość. Prowadzimy sprzedaż, montaż, serwis i transport pieców.

Zapraszamy do kontaktu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.