...

Piec gazowy Żywiec – firma STG-Ociepka to zaufany i autoryzowany serwis Junkers-Bosch. Mamy ponad 10 lat doświadczenia, działamy w Żywcu, okolicznych miejscowościach i na terenie powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego, żywieckiego i jastrzębskiego.

Piec gazowy jest źródłem ciepła, a niekiedy też wody użytkowej w budynku. Gdy się zepsuje, komfort mieszkańców lub użytkowników budynku obniża się. W takiej sytuacji powinno się szybko poprosić po pomoc fachowców. Chętnie naprawimy Twój piec gazowy marki Junkers-Bosch na terenie Żywca i okolic. Nasi pracownicy mają wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, jak również rzetelną i aktualną wiedzę.

Piec gazowy Żywiec - montaż, serwis, transport - STG Ociepka

Piec Żywiec

Piec gazowy stanowi poniekąd ”serce” instalacji gazowej. Jeśli nie działa prawidłowo, wpływa to na wadliwe funkcjonowanie całej instalacji. Dlatego oddając do serwisu swój piec gazowy, powinno się wybrać sprawdzoną firmę, najlepiej autoryzowany serwis urządzeń grzewczych Junkers-Bosch.

Nasza firma STG-Ociepka to właśnie takie miejsce. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim piecem. W razie jakichkolwiek usterek poprawnie je zdiagnozujemy i naprawimy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Piec c.o. Żywiec

Piece gazowe Żywiec Junkers-Bosch to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań do ogrzewania domu, budynku biurowego lub innego. Paliwem jest tutaj gaz ziemny, który pochodzi ze specjalnego zbiornika lub z sieci gazowej. Piec gazowy podgrzewa wodę, która później jest pompowana do instalacji:

  • wodnej i grzewczej (piece dwufunkcyjne),
  • grzewczej (piece jednofunkcyjne).

Dobieranie pieca gazowego powinno bazować na potrzebach konkretnego budynku. Należy najpierw poznać przybliżone zapotrzebowanie na ciepło i wodę, a potem dostosować do tego wielkość pieca. Za duży piec będzie generował zbyt duże koszty, natomiast za mały nie będzie komfortowy w użytkowaniu.

STG-Ociepka autoryzowany serwis pieców grzewczych Junkers-Bosch to miejsce, w którym doradzimy, jaki piec najlepiej sprawdzi się u Ciebie. Już od 10 lat zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisowaniem i transportem pieców w Żywcu i okolicach.

Piec gazowy Żywiec - autoryzowany serwis STG Ociepka
Piec gazowy Żywiec - montaż, serwis, transport, sprzedaż - STG Ociepka

Piec gazowy Żywiec - jednofunkcyjny i dwufunkcyjny

Piec gazowy jednofunkcyjny funkcjonuje jedynie w celu ogrzewania budynku i zaopatrzony jest w tylko jeden wymiennik ciepła. To dobry wybór, jeśli poszukujesz pieca gazowego jedynie do centralnego ogrzewania.

Piec gazowy dwufunkcyjny – jak sama nazwa wskazuje – posiada jeszcze funkcję podgrzewania wody użytkowej. Posiada dwa wymienniki.

Piec gazowy Żywiec - cena

Cena zakupu lub serwisu pieca gazowego na terenie Żywca będzie zależeć od jego pojemności, wymiarów, mocy, parametrów spalania oraz funkcji i innych parametrów technicznych.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 788 789 708.

Pozostałe urządzenia w naszej ofercie

Nasza firma oferuje usługi związane z serwisem urządzeń grzewczych. Oferujemy dobór, montaż, transport i serwis na terenie Żywca i okolic – powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz pszczyńskiego.

Techniką grzewczą zajmujemy się już od wielu lat. W naszej firmie pracują doświadczeni fachowcy. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz urządzenia o dobrych parametrach, które będą służyć przez długi czas. 

Piec gazowy Żywiec - STG Ociepka

Piece grzewcze - Kotły grzewcze Bielsko-Biała

Oferujemy piece gazowe w Żywcu i okolicach. Zajmujemy się sprzedażą, transportem, montażem i naprawą. STG-Ociepka to autoryzowany serwis Junkers-Bosch. 

Zapraszamy do kontaktu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.